erka bekleyiniz

       0532 505 94 94     info@erkapeyzaj.com

Hakkımızda

Erka Peyzaj Kimdir ?

Erka Peyzaj Bahçe Tasarım, Mimari Tasarım Ürünleri Satışı


Firmamız, Peyzaj ve Süs Bitkileri satış , pazarlama , proje ve uygulama üzerine faaliyetine Osmaniye’de başlamıştır. Kısa sürede gelişen ve büyüyen firmamız Peyzaj ve süs bitkilerinin yanı sıra kilit parke ve bordür işlerini itina ile yapmaya başlamıştır. Firmamız, Peyzaj ve çevre düzenleme sektöründe süs bitkileri, rulo çim , çok yıllık bitkiler ve palmiye grubu ürünlerini en güvenilir bir şekilde müşterilerimize sunmaktadır.

Üretim Seralarımızda Sertifikalı olarak narenciye fidanı , zeytin fidanı , gül ve aşılı gül üretiminde yıllık 4.000.000 adet üretim kapasitesine sahip bir üretim tesisine sahibiz.

Erka Peyzaj olarak sulama sistemlerinde etkin ve başarılı çözümler sunmaktayız. Otomatik sulama sistemleri ve damlama sulama sistemlerinde teknolojiyi takip eden firmamız en son teknolojiyi kullanarak ve proje hassasiyetine titizlikle uyarak müşteri memnuniyetine son derece önem vermektedir.

Zirai ilaçlama , hastalıkla mücadele ve üretimde kendi alanlarında uzman Ziraat Mühendislerimizle sonuç odaklı teşhis konularak gerek peyzaj uygulaması yaptığımız gerekse bahçe kurulumu yaptığımız tüm alanlarda başarılı sonuçlar almaya gayret ediyoruz.

Firmamız peyzaj projelerinde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak projeler üzerindeki her ayrıntıyı firmamıza özel peyzaj mimarımız ve yönetim kadromuz ile özenle inceleyip siz değerli müşterilerimize en uygun maliyet, yüksek kalite ve profesyonel ekip ile sunmaktayız.

Erka Peyzaj ailesi olarak ev , işyeri , cafe , restaurant , fabrika , toplu konut siteleri , oteller , tatil köyleri ve hastaneler , okullar , üniversiteler ile belediyelerimize özel kentsel alanlarda bitki temini, proje , teknik destek ve uygulama konularında hizmet vermekteyiz.